| silviu_7255 a întrebat:

ESte cineva inscris la Univ. Transilvania din Brasov pe profil "INGINERIE ELECTRICA SI STIINTA CALCULATOARELOR"? (sau macar pe acest profil)
As vrea sa stiu cam ce se preda si cam cu ce medie se poate intra?

1 răspuns:
| MikeyKookie a răspuns:

Scumpule se poate numai cu maxim 3 de 9 si restul de 10 sau 10 pe linie si se preda cam rau daca ai un examen si ai facut totul bine doar ai ratat o virgula iti da 8- te sfatuiesc sa mergi altundeva succes Funda?