| MihaelaAnonimis a întrebat:

Aș dori să știu ce părere aveți despre Facultatea de Inginerie Electrică și Știința Calculatoarelor de la Universitatea Transilvania din Brașov.

Mă gândesc să aplic la această facultate în cazul în care nu voi intra la București.

Credeți că se merită sau ar trebui să mă orientez în altă parte?

Aș avea ca preferință geografică să fie tot în partea de sud a României.

Mulțumesc frumos! happy

3 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Incearca in Craiova. Brasovul e in centru nu in sud. E buna facultatea din Brasov. De aici au plecat absolventi cu burse in strainatate si la multinationale in Bucuresti Brasov si in strainatate.

| MihaelaAnonimis explică (pentru Steregoi):

Mulțumesc de informație.
Am spus "partea de sud" din obișnuiță deoarece eu stau în nord-ul țării. Greșeala mea big grin big grin

| cristinuseundezastru a răspuns:

Mesota e cu faptelem, saguna e cu vorbelem