| Goddessss a întrebat:

Este cineva pe aici la facultatea de litere din Cluj? Sau cunoașteți pe cineva care este acolo?
Imi puteți da va rog cele mai sincere păreri posibile indiferent dacă sunt negative despre aceasta?
M-ar ajuta enorm de mult.
Va mulțumesc!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, am o cunoștință apropiată care a terminat LMA la Cluj. Sincer, multe detalii nu-ți pot da că nu mi-a povestit mare lucru, dar concluzia a fost că n-a fost mulțumită. eu am terminat LMA la Timișoara și aceeași poveste.

| Wr3nch a răspuns:

Am facut si licenta si master acololaughing E frumos si merita daca iti place ce studiezi. Sigur, nu e doar lapte si miere si sunt si parti negative, dar asta e valabil pentru orice facultate.

| Goddessss explică (pentru Wr3nch):

Si ajungi ceva in viata cu ea? (mie îmi place extrem de mult, dar nu vreau sa stau cu diploma in buzunar cum se zice).
te rog ajuta ma

| Adry05 a răspuns (pentru Goddessss):

Ajungi dacă știi bine o limbă precum franceza, germană sau limbi asiatice. cu română și engleză nu faci absolut nimic. cu italiană și spaniola... mai găsești dar mult mai greu

| Goddessss explică (pentru Adry05):

Studiez franceza intensiv si imi place mult. vreau sa devin o profesoara

| Adry05 a răspuns (pentru Goddessss):

Dacă ești sigură... deși poți face lucruri mai bune cu franceza. dacă vrei profesoară mergi pe partea de literatură mai bine

| Goddessss explică (pentru Adry05):

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți intra pe grupul lor de Facebook. Acolo poți intreba persoane in cauza

| Qndrq a răspuns:

Eu sunt la Litere UBB, anul 1. Până acum mi-a plăcut mult, nu știu cum va fi mai încolo. Poţi să îmi dai mesaj dacă ai întrebări referitoare la facultate.

| Qndrq a răspuns:

Hei, ţi-am văzut mesajul, doar că nu mă lasă aplicaţia să îţi trimit mesajesad Dacă vrei, dă-mi insta-ul tau și vorbim acolo.