| retro a întrebat:

Este cineva reprezentant AVON, ca sa-mi spuna si mie cum e?

20 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa ai comenzi mari cam de minim 1000 de lei pe luna...altfel risti sa te concedieze.si e naspa ca trebuie sa stai dupa oameni sa cumpere sa te rogi de ei. sad

| EUSIATIT a răspuns:

Siner pe criza asta nu cred ca e o afacere. si apoi trebuie sa faci in fiecare luna comenada de. 150 ron luna 1 300 luna 2. etc pina la luna 6 ai ca sa sp asa obligatoriu o anumita suma [comanda ]. nu e chiar asa grozav doar daca ai unde face comenzi si clienti serioosi care sa nu se razgindeasca sa ramii cu produsele sa le platesti tu. gindeste te ff bine cind incepi. Sa ai 18 ani bafta

| fif2002 a răspuns:

Buna,
Reprezentantul avon
-trebuie sa stranga o comanda lunara de minim 110 ron (nu 300 - exista la inceput un fel de competitie si primesti premii daca atingi anumite valori ale comenzii dar nu e obligatoriu sa participi la nici o competitie)
-pentru cei 110 ron primesti 15% discount (discountul ajunge la pana la 30% daca ai comenzi de valoare mai mare )
-daca ai comanda mai mare de 110 ron exista aproape in fiecare campanie o competitie (pentru comanda de 200 ron primesti un produs gratuit sau cu o reducere de pana la 70%)

Ca sa castigi trebuie sa ai comenzi mari (parca de la 350 ron primesti 30% discount deci iti ramane cam 100 ron)de asemenea sa nu dai niciodata produsele fara sa primesti banii pe ele.

Daca vrei mai multe detalii intra pe www.claudia09avon.eu

| nico1988 a răspuns:

Buna!
La avon castigi ft putin.Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei
Plus cadouri la comenzi foarte mici de 150 lei. Te astept pentru detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| bibitica a răspuns:

Ca sa stii e frumos. Dar trebuie sa ai 18 ani sau sa te inregistezi pe numele altcuiva si sa nu ii iei in seama pe cei care zic ca nu e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ok si placut.
ai un venit suplimentar fara prea mult efort.
pentru mai multe informatii si inscriere poti sa ma contactezi pe avoncosmetics_ro@yahoo.com pe mail sau pe mess :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ok si placut.
ai un venit suplimentar fara prea mult efort.
pentru mai multe informatii si inscriere poti sa ma contactezi pe avoncosmetics_ro@yahoo.com pe mail sau pe mess :*

| madalinaaa89 a răspuns:

Pai, in primul rand, trebuie sa ai peste 18 ani sau sa te inscrii pe numele altcuiva(pe al mamei cred ca ar fi mai usor). In primele 4 campanii o sa primesti niste produse drept cadou (in cazul in care aduni suma ceruta de ei-pornind de la 120 RON) +discount.
Treaba sta cam asa:in fiecare campanie trebuie sa strangi comenzi de minim 50 lei(daca ai mai putin platesti o taxa de 5lei), iar daca ai comenzi peste 150 lei, vei primi un discount in functie de valoarea comenzii.Comanda o poti primi acasa, si platesti 7 lei taxa de transport, sau te duci tu la sediul Avon din judetul tau(bineinteles, cu o delegatie pe care o s-o primesti atasata de factura... daca se duce mama ta.nu mai e nevoie de delegatie, deoarece te-ai inscris pe numele ei)
Cam asta e esentialul.
Succeswinking

| girllll a răspuns:

Da-mi add :florydanyela si iti spun tot ce vrei ca sunt reprezentant

| VisezInNonCulori a răspuns:

Sora mea big grin daca locuiesti in constanta, te poate ajuta

| ancaid a răspuns:

Id ancasimanu

| popandreea a răspuns:

Este ok. Faci comanda pentru tine, pentru familie, pentru prieteni. Ai un discount la fiecare comanda de la 15 % si poate creste. Un catalog e valabil 3 saptamana timp in care poti plasa comanda. Vine acasa in 2 zile. Sper ca ti-am fost de folos.winking

| angelsnastea a răspuns:

Dac cesna ii cam leva trebuie sa viri banii tai in comanda, nu te sfatui, canesna la inceput poti si mai ai produse mai efte, da caroci nu ti sfatuii!

| Jimmski a răspuns:

Deci cand esti reprezentatavon la ineput trebuie sa faci niste puncte.
daca faci 600 lei jumate iti vin tie depinde
cumperi produsele main iesftim

| tucaiuly a răspuns:

Pentru ce vrei ca intri in Avon, sa cumperi produse de la ei sau sa castigi bani? Uite-te pe siteul meu: www.afacerea-fmgroup.tk si obeserva diferenta! Daca doresti ca castigi bani...

| Bethy3 a răspuns:

Este bine...primesti cadouri si bani.

| raulikrares a răspuns:

Da este bine. Trebuie sa ai peste 18 ani sau sa te inregistezi pe numele altcuiva.Ca sa castigi trebuie sa ai comenzi mari.Succes!

| ralucavon a răspuns:

cine este interesat de avon dati add la reprezentant_avon01@yahoo.com pentru mai multe detalii... COMEZI SI INSCRIERI