| prettyodd a întrebat:

Este cineva student la UAD(Universitatea de Arte si Design), Cluj la Design Vestimentar sau orice alta sectie? Am nevoie de cateva lamuriri... Multumesc anticipat! (:

Răspuns Câştigător
| Cosmina_2740 a răspuns:

Buna! eu nu sunt la facultate, dar tind sa dau acolo pentru ca sunt la liceu de arte, anul 3, iti pot da cateva informatii deoarece am ceva prieteni pe acolo, imi lasi in id si ne "tastam", pana atunci sa ai grija de tine!

| Elisaliquue a răspuns (pentru Cosmina_2740):

Buna! Vad ca a trecut ceva timp de la postarea mesajului tau. Daca te rog imi poti da si mie id`ul tau ca sa vorbim despre aceasta Faculta`?!hee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal.informatima sh pe mine, caci doresc si eu, sa intru la aceasta facultate...