| SkateFunk a întrebat:

Este legala profesia de hitman?

De mult mi-am tot dorit sa practic acest hobby din copilarie, ca se zice ca e bine sa castigi bani din ceea ce esti pasionat, ei bine eu mi-am gasit profesia big grin

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista profesie de hitman!
Aia este in jocurile de copii...
Ai 20 de ani, esti ditamai barbatul si inca te mai joci cu joculete de copii mici, crezand ca ce vezi in desene pe computer, este si-n realitate?
Trezeste-te la realitate baiete, ia-ti de munca ceva serios si lasa joculetele!

| Celcestietot a răspuns:

Doar in SA:MP, si asta daca te afli in respectiva factiune big grin.

| Superior a răspuns (pentru Celcestietot):

Am jucat pe RO-RP, aveam gang de negri de neleguitori.

| Celcestietot a răspuns (pentru Superior):

Eu pe Bugged. Am aplicat in diverse factiuni, dar nu ma bagau astia. Cred ca erau pe pile laughing

| johnnny123 a răspuns:

Mike Tyson avea o vorba: "Toti au un plan pana cand primesc un pumn in gura"

La fel stau lucrurile si cu copilasii care joaca trei jocuri video si ajung sa se creada soldati de elita sau "hitmani".

| BuLaNNNeL a răspuns:

Poți alege cariera de contractor militar privat sau in termeni populari *mercenari* laughing.

| chuckmanson a răspuns:

În jocuri video da. În viața reală nu.

| Ciprian09 a răspuns:

Poți face cursul de PMC(Private military contractor),se poate face în Europa,sunt câteva firme de specialitate în asa ceva, se câștigă destul de ok, dar unele au cerințe când te înscrii, gen, 4/5ani experienta militara, misiuni în teatre de operații etc etc..cursul costa aprox. 2800 €, cel de baza, apoi urmează și altele, prin Servia, Bulgaria etc etc. succes!