| Intelligence a întrebat:

Este vorba despre o treaba serioasa! Care stiti, sau aveti cunostinte care stiu. care ati fost in strainatete sau aveti cunostinte care vi`au vbit despre ceva de genul.
Daca stiti locuri de munca libere in special in Germania sau daca stiti ceva firma acolo unde sa pot merge la lucru, va rog frumos contactati-ma!

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

In Germania nu esti in Rromanica. Odata ajuns acolo, iti faci foarte greu rost de un loc de munca, orice ar fi. Trebuie sa stii foarte bina limba germana si sa stii despre ce vorbesti despre meseria in sine in timpul interviurilor. Germanii sunt foarte fixisti si daca te vad doar putin pe langa limba si subiect, pe loc ti-au zis ceaules.