| SashaaD a întrebat:

Eu as vrea sa devin actrita... si pentru asta vreau sa merg la liceul Dinu Lipatti, pentru ca anul viitor o sa trec a 9-a... Daca este cineva in acest liceu va rog sa imi spuneti cum va simtiti, cum sunt colegii si daca sunteti la sectia actorie cam cat de grele sunt probele, daca va place sau daca va pare rau ca ati intrat acolo?

1 răspuns:
| anonim12999999999922222222 a răspuns:

Nu este greu deloc...probele sunt foarte usoare iar colegii sunt de treaba asa mi-au zis, ie prietenele.