| Gokoogin a întrebat:

Eu vreau sa ma duc la Academia de politie "Alexandru Ioan Cuza". Nu stiu multe despre politisti sau ofiteri sau ce fac ei mai exact dupa ce termini. As vrea sa stiu mai multe informatii despre academie... De la recenti studenti poate sau chiar si cine a terminat. Cum erau cursurile, ce sectii sunt. nu stiu nici eu exact, dar vreau sa stiu cum se simte exact nu de pe internet de pe site-ul lor. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu recomand sa te duci dar daca asta vrei,go ahead. Faci crusuri de drept administrativ,sport la greu,engleza,vii acasa cu portia (Daca nu esti din Buc). DUpa ce termini esti repartizat in functie de notele obtinute in scoala. Daca prinzi acasa bravo tie,esti ofiter la un departament ( rutiera, criminalisti, ordine publica, bla, bla) Succes totusi!