| Nume a întrebat:

Exista liceu foarte bun in Targoviste de arte(actorie) sau nu?

4 răspunsuri:
| Serena1996love a răspuns:

In niciun caz. Cel mai bun liceu de arte din Romania se afla la Bucuresti. Eu sunt in clasa a 8-a si ma indrept tot spre actorie. Eu sunt din Suceava, dar o sa fac liceul in Toronto, Ontario la al 3-lea cel mai bun. liceu de arte din lume. Se numeste Wexford Collegiate School for Arts. Preturile nu sunt prea mari. Am ales acest liceu deoarece acolo a studiat si unchiul meu si tot acolo a fost si actrita mea preferata Nina Dobrev. Uite-te pe site-ul oficial al scolii. Vei ramane uimit/a.

| denisaromina25 a răspuns (pentru Serena1996love):

Si cum a mers? și eu vreau să merg acolo la liceu din aceleași motive și voiam să văd în Târgoviște dacă am vreo speranță da mna. aș vrea să te intreb câteva chestii. aș putea?

| Catlyn a răspuns:

Nu faci nimic în Targovişte cu actoria. Bălaşa Doamna se bazează pe arhitectură, muzică... Ienăchiţă Văcărescu are un grup de teatru, dar nu cred că e cine ştie ce. Şi eu aş vrea să urmez actoria, dar cel mai probabil după liceu, şi bineînţeles în Bucureşti. Baftă! happy