| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo secțiune in cadrul facultății ASE unde nu ai nevoie de matematică? Este cineva student la ASE dispus sa imi dea cateva informații despre facultate? As vrea sa vorbim in privat, mulțumesc

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum poti face tu economie fara sa stii sa calculezi ceva? Mereu vei avea ceva de calculat si la ASE si la munca dupa ce termini ASE-ul.

| sierra1 a răspuns:

Nu se împacă de loc lipsa matematicii și prezența la ASE - schimbi ceva (ori optica ori facultatea)