| steaua12 a întrebat:

Explicati-mi cum e cu pariurile virtuale va rog frumos cum trebuie sa pun ce zic cand ma duc la casa etc va rog explicati-mi

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Cand te duci la casa de pariuri nu zici nimic mai mult decat buna ziua, vreau acest bilet, cotele mele, etc. Funda?

| steaua12 explică (pentru Prezidentul):

Frate da codu?

| Prezidentul a răspuns (pentru steaua12):

La toate casele de pariuri sunt niste notite, hartiute albe, pe care iti notezi codurile de la ce meciuri vrei. Tu te uiti pe listele afisate acolo

| mihnea123abc a răspuns:

Cum adica pariuri virtuale adica faci biletu pe net si mergi la casa? pai uite eu le fac pe net si ma duc la casa si spun buna ziua ii dau biletu si suma pe care o vreau sa o pariez sau poti sa te duci direct la pariuri sa-ti faci biletu..lasa pariurile virtuale, daca vrei fa cum spun eu...da cel mai bine nu te apuca ca poate deviii dependent si nu-i bine. uite site`u de pe care bag eu http://www.sportbetchallenge.ro/ intri pe el dai la oferta in stanga sus si bagii.succes;)

| catalinmobil a răspuns:

Eu unu spun sa nu faci pariuri sau jocuri de pariuri deoarece sunt niste prostii ca sa iti ia bani sau ca sa intre hackeri pe pc! (funda)

| navigator10 a răspuns:

Mai multe detalii despre pariuri si case de pariuri gasesti aici http://strategiipariuri.com/.