| anonim_4396 a întrebat:

Faci ceva cu facultatea de Resurse umane?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da

| Doja a răspuns:

Secretariat, mancatorie corporatista, recrutare. Practic mereu vei fi trepadus la cineva mai mare. Pentru unii oameni e foate ok postura asta

| gheorghe699 a răspuns:

Categoric da, toate firmele care se respecta au un departament de resurse umane, de recrutare ..atat cele de stat cat si cele private

| TatianaIstrate a răspuns:

Normal. Sunt o multime de joburi in acest domeniu. Iar daca vrei sa gasesti o selectie a lor exista chiar si un buton nice aici unde ai la dispozitie cateva dintre ele --> https://www.wearehr.ro/joburi-in-hr/ Te tenteaza sa urmezi acest drum?

| ciumabubonica a răspuns:

Este o facultate foarte buna si se cauta in ziua de azi