| vampir378992312 a întrebat:

Facultatea de farmacie Iasi sau Bucuresti? Stau in jud Vaslui si nu stiu ce facultate sa aleg. Clujul mi se pare prea departe...

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Iași!
E mai aproape și mult mai ieftin (cazare, masă, utilități, transport)!

| WhiteLife a răspuns:

In perioada asta mi-am dat seama ca era mai bine daca mergeam la o facultate mai aproape de casa, insa fiecare are alta situatie. Si Iasi si Bucuresti sunt centre universitare foarte bune, insa important este sa inveti oriunde te-ai duce. Este o facultate foarte frumoasa, dar grea, insa merita efortul happy Felicitari pentru ca ai facut alegerea asta si mult succes pe mai departe!

| Vântulalb a răspuns:

Iasi.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Iasi. Ambele sunt la fel de bune, insa aceasta de la Iasi e mai aproape de Vaslui, fiind si un oras mai ieftin Iasiul decat Bucuresti.