| mirelaaamira a întrebat:

Facultatea de jurnalism este buna? am auzit multe lucruri negative si nu stiu ce sa cred. azi m-am uitat la stiri pe kanal d si nu inteleg de ce prezentatoarele de aici nu apar la evenimente si nu sunt in prim-plan ca cele de la protv. imi puteti spune de ce?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dupa parerea mea nu faci prea multe cu facultatea aceea, poti ajunge jurnalist si fara o facultate de specialitate.

| deadwillow a răspuns:

Facultatea de jurnalism nu-i buna fiindca daca nu prinzi post la una din televiziunile urmarite...nu te stie nici Papa de la Roma