| Iuliana94 a întrebat:

Facultatea de STiinte economice-Finante si Banci.Ce imi puteti spune despre materiile ce se fac la aceasta facultate? Ce fel de matematica se face? Pe ce se bazeaza? Imi puteti da mai multe detalii?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Pai in ce oras vrei sa dai? Noi in Suceava facem management, finante banci, matematica, statistica, marketing, produse si servicii bancare, informatica, contabilitate, economie, drept etc.Noi la matematica am facut analiza si algebra momentan.

| Iuliana94 explică (pentru Crissu3005):

In Brasov am dat la facultate. voiam sa vad cam care e gradul de dificultate si daca intr-adevar profesorii iau totul de la 0

| Crissu3005 a răspuns (pentru Iuliana94):

La mate nu chiar...laughingin rest da...