| DiaaDiaa a întrebat:

Fundaa! Doresc sa stiu ce meserii pot urma dupa terminarea unui liceu de mate-info si bine inteles terminarea unei facultati. Ma puteti ajuta? Fundaaa!

1 răspuns:
| Aisha a răspuns:

Poti deveni : inginer de sitem intr-o scoala, medic, profesor de informatica, matematica, chimie, biologie etc, informatician, inginer ai o paleta foarte larga de meserii deoarece la acest profil se fac mai toate materiile destul de mult. Deci bafta love struck