| LissaLy a întrebat:

Heei! Vreau o parere: m-am gandit sa dau la faculta ori la litere, pentru a iesi profa de romana, ori la psiho-pedagogie speciala de unde stiu ca am mai multe ramuri, daca termin, decat la litere. De la psiho-pedagogie as vrea sa fac master in logopedie. Cat de bine este platit un logoped?

2 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Si la Litere ai posibilitati destule, romana plus o limba moderna (engleza, franceza, germana, italiana, spaniola etc.)

Răspuns utilizator avertizat