| Kity92 a întrebat:

Sunt studenta in anul III la Stiinte Economice.Anul acesta termin si inca nu stiu ce vreau sa fac?! Nu am invatat mai nimic din aceasta facultate.Si sansele sa-mi gasesc un loc de munca sunt nule.Am gresit cand m-am inscris in economie, mi-am dat seama tarziu ca nici macar nu-mi place ceea ce studiez.Eu ador copiii, mi-ar placea sa lucrez cu oamenii cu probleme.As vrea sa devin logoped, dar nu stiu ce trebuie sa urmez?! Trebuie sa ma apuc de facultatea de psihologie? Sau pot sa ma inscriu la un master pentru acest domeniu? Ori pot face un eventual curs in logopedie?

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Alta facultate inseamna alti bani alta distractie
uite citeste aici http://www.psihoterapie.net/......logie.html
iti doresc mult succes