| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Hei,am mai pus intrebari pe acest subiect, insa e ceva ce imi place si vreau sa fiu informat bine.Deci,as vrea sa stiu cum trebuie sa mearga un model masculin pe podiu,cum trebuie sa arate,ce dimensiuni,ce par trebuie sa aiba,niste lectii, findca mi-ar placea sa am o cariera in modeling si de asta vreau sa fiu informat cu tot ce este posibil pentru a putea fi cea ce imi doresc.
Va multumesc frumos, si as vrea niste raspunsuri seriose fara rasete sau jigniri.

13 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Daca te duci si te recruteaza o sa faci acolo ore de "modeling" mers si postura. http://www.e-model.ro/? idCapitol=4

| BeHappyOriceArFi explică (pentru DimLight):

Dar nu vreau sa devin acum model, am 13 ani, inca nu am un corp perfect, vreau ca la 15 ani sa imi incep cariera, pana atunci vreau sa stiu ce este necesar ca ma pregatesc big grin

| DimLight a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Pai te uiti cum arata aia si daca iti pare ca si tu arati asemanator ai sanse altfel nu...
dar asta nu inseamna ca daca devii model nu trebuie sa ai absolvita o scoala/licel/facultate, majoritatea modelelor au.

Răspuns utilizator avertizat