| anonim_4396 a întrebat:

Hei, are cineva idee de niste cursuri de secretara acreditate de catre Ministerul Muncii? In Bucuresti m-ar interesa.
Am cautat si pe Google, insa as vrea sa merg la sigur.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Porcusorul a răspuns:

Cursurile sunt inutile pentru secretariat. Angajeaza-te direct pe un post care nu necesita experienta. Intr-o saptamana vei invata mai multe decat inveti la cursuri.

| Sirenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Porcusorul):

Sunt constienta de asta, insa pentru postul pe care il vreau eu este musai sa am o diploma de genul asta... asta cer ei.