| Bdi a întrebat:

Hei, are rost sa faci facultatea de geografie la universitatea din oradea? multi spun ca nu e de viitor deloc

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Are rost daca faci ceea ce-ti place si dacainveti ceva in facultate, daca te perfectionezi in domeniu poti obtine daca ai noroc si un loc de munca.

| Ella3133 a răspuns:

O facultate are si ea rostul ei.Adevarul ca in afara de profesor de georgafie nu vad ce ai putea sa te faci.
Poate ghid turistic

| SergiuBoss11 a răspuns:

Orice facultate este de viitor, domnule Bdi, dar numai cei care invata ajung ceva.
sunt satul de toti tiriplicii care trec prin facultate cum trec strada si dupa dau vina pe facultate fiindca nu-si gasesc locuri de munca.