| Ale543 a întrebat:

Hei. Cand trebuie sa dai interviu pentru angajare la Palas Mall unde te duci mai exact? Sau iti spune angajatorul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti spuna angajatorul locul, data si ora prezentarii la interviu.
Daca a omis sa-ti spuna intreaba inainte de data interviului.

| Violleta2022 a răspuns:

Te va suna Directorul de resurse umane sa te informeze asupra datei, orei si locatia unde are loc interviul.

| sierra1 a răspuns:

Te-au contactat in urma depunerii unui cv sau intrebi așa, în principiu?