| Raluca591 a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre job-ul part-time intr-un magazin de haine, cum ar fi Zara?(ma refer la aranjatul pe rafturi)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Părere bună.

| Celcestietot a răspuns:

Este una buna, o muncă cinstită, nu trebuie să te îngrijorezi, să te rușinezi, pentru că numai antihristi vor rade de tine.

| LPCTSTR a răspuns:

Ce parere?! Buna, rea? Pentru un job?! Aranjezi haine si mai este si part-time, ce pareri ai vrea? Sunt bani pe care-i poti face, mai nou si fara sa "te faci de râs" cum ar zice altii ca in exemplul muncitorilor la firmele de salubritate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere poți să ai... nu-i un job de vis