| Andreeactna a întrebat:

Hei! Cei care lucrati sau stiti va rog sa imi spuneti cum angajeaza la Vodafone, trebuiesc ceva studii sau poti si cu diploma de bacalaureat, care este salariul, programul? Va rog frumos cei care stiti.

Răspuns Apreciat de Editori
| Bondarel99 a răspuns:

Salariul e destul de mic. Mai mult de 1500 lei nu iei (si asta in Bucuresti) la inceput si nici nu cred ca creste cine stie ce.
In mod normal te angajeaza daca ai diploma de bac si te intreaba daca ai cunostinte de PC, in Office, adica lucruri de baza pe care le stie toata lumea. Bine, ca sa fii vanzator. Programul e de 8 ore zilnic de obicei, depinde de magazin, poti alege sa il faci tu, dar e un minim de ore pe saptamana.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Angajat ca ce?
Ca Vodafone angajeaza de la femei de serviciu la ingineri in telecomunicatii si chiar manageri

| peperonies a răspuns:

Studii in 2017 lul. nu boss intri acolo cu 8 clase si direct manager te pun.