| Andrei7520152 a întrebat:

Hei imi puteti spune ce joburi ati gasit pe timp de vara? La ce ati lucrat, si ce calificari aveti? Eu sunt student la arte, si ma gandesc sa caut un part time. stiu lucra in microsoft office, photoshop, corel, premiere, cam orice ce tine de grafica si design grafic. La ce as fi bun/ce pot gasi?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă cunoşti cât de cât limba germană, te poţi înscrie la Arbeitsamt Berlin. Pentru sezonul de vară sunt oferte în special pentru domeniul hotelier.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Pai apucate de design, fa-ti un site si creeza sabloane si logo-uri, doar partea grafica, se castiga bine happy

| Camiiimm a răspuns:

Te poti inscrie ca reprezentant ORIFLAME. Ai comision cuprins intre 23%-40% astfel la comenzi intre 50-249 ai 23% comision, la comenzi intre 250-499 ai 30% comision, iar la conenzi mai mari de 500 lei ai 40% comision. poti incerca. Inscrierea e gratuita.Iti poti forma chiar tu propria retea si sa castigi mai multi bani prin inscrierea altor persoane.
Pt mai multe detalii: m.camiii@yahoo.com

| Andrei7520152 explică (pentru Camiiimm):

Ahhh da, superb! Am un alt plan de afaceri. Dau si eu copy paste la inca 50 de threaduri si facem 50/50 din cat iti dau aia de la ORIFLAME! Ce zici?winking

| Camiiimm a răspuns (pentru Andrei7520152):

Daca vrei sa stii...pentru cultura ta generala, cei de la oriflame nu ma platesc cu nimica daca vreau eu sa ajut alta lume sa castige niste banuti. Spre deosebire de cei care asteapta sa le pice banii din cer, incerc pe cat posibil sa imi castig eu niste bani, fara sa astept de la mama si tata sa-mi dea bani. Oricum vad ca te-a deranjat tare ca am vrut sa te ajut, sa iti dau o idee sau ceva.

| zuzuboy91 a răspuns:

Stiu o idee interesanta a unui roman. Orice stii sa faci, online sau offline poti sa postezi aici si cine cauta asa ceva te va gasi.
Intra pe ponturitari.ro si o sa vezi despre ce e vorba.