| doarsucre a întrebat:

Buna TPU, sunt cam disperat, de ceva timp tot caut ceva de lucru part time pentru ca inca sunt student, acum, in perioada asta, e foarte greu de gasit.

Deeeci, sunt din Timisoara, vreo indrumare sau ceva de genu?

Multumesc mult.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nyko06 a răspuns:

Incearca la Agentia nationala pentru ocuparea fortei de munca de la tine sau la ceva asociatii care ajuta tinerii sa-si gaseasca servici, succes.

| codrin2012 a răspuns:

Salut. La ce esti student si in ce an? Poate te pot ajuta eu cu ceva de munca.