| alexandra257999xuny a întrebat:

Hei! Nu știu de ce scriu asta sau ce răspunsuri aștept dar..azi a fost prima zi la muncă. Nimic greu, nimic complicat doar că am stat 2 ore( din 5), programul normal e de 10 ore pe zi și m-a întrebat șefa cum mi se pare până acum. I-am spus că nu e greu sau ceva doar că simt că nu mi se potrivește. Și acum întrebarea e de ce oare doamne iartă-mă am făcut asta... adică am stat 2 ore...2 ore! Și după mi-a spus că na pot să plec dacă vreau și am plecat. Sincer, nu înțeleg ce a fost cu mine, acum stau și plâng ca proasta.

Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Daca tu nu intelegi de ce ai facut-o, noi cum sa intelegem.
Pentru viitor trebuie sa tii cont ca in orice loc de munca iti trebuie o perioada de acomodare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, super gest, dar cam pripit, ai dreptate. Te poți duce să ceri scuze, să bagi un motiv bun, cine știe dacă mai capeți jobul înapoi...