| Felictiy a întrebat:

HEI! Stiti cumva in ce licee se face balul bolul bobocilor misto(in Bucuresti)? Gen in cluburi sau locatii interesante. Sa nu fie medie f mare, 7, maxim 8.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica, te duci la balul bobocilor cu carnetul denote dupa tine?
Dar ce bal visezi, ca ala este abia in toamna, dupa inceperea anului scolar, prin octombrie sau noiembrie.
Balurile astea se tin la scoala si sunt primiti, doar elevii acelui liceu.

| Catrice a răspuns:

Du-te și tu la Spiru, Monet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa aiba si cu*ve bune, ceva droguri, iarba nu vrei?
Vezi-ti de treaba si învața nu sta tu sa te gândești la baluri... încă poti sa schimbi liceul daca crezi ca nu iei mai mult de 7 poti sa te muți urmatoru an undeva mai bine. Nu zic din răutate ci pentru binele tău.
Fete daca aia vrei is destule peste tot sigur găsești una sa iti placă dar mai bine te focusezi pe învățat si in ati face o cariera proprie mai intai dupa vin ele singure