Întrebare recomandată | Loyd06 a întrebat:

A vrea sa merg la facultatea de zootehnie si biotehnologii. Vreau sa stiu pe ce materii se pune accent si ce se studiaza mai amanuntit.

5 răspunsuri:
| deyutz95 a răspuns:

Biologie,mate,romana,ceva engleza

| Loyd06 explică (pentru deyutz95):

Se studiaza multa matematica?

| deyutz95 a răspuns:

Matematica este studiata peste tot dar nu este foarte importanta peste tot.nu vei avea mari batai de cap.mai mult o sa studiati biologia si o sa va puna sa faceti si practic ce ati studiat

| eduard10 a răspuns:

Tot ce exista din organele animalelor.

| babyliss89 a răspuns:

Nu frate acolo va trebui sa stii despre animale si sa le disecati la anumite ore trebuie sa stii romana, biologie si ceva matematica