| Oprea_Andreea_1990 a întrebat:

Hei TPU.
Am facut un cont de oriflame, sunt reprezentant. Vreau sa stiu:
Cum primesc catalog? Prin posta? Trebuie sa fac un fel de cerere?
Sa presupunem ca am primit catalogul, si intr-un moment trebuie sa fac o camanda. Cum?
Voi primi niste bonusuri cv?

1 răspuns:
| ElenaMaria201403 a răspuns:

Catelogul ti-l aduce curierul, din cate stiu nu trebuie sa faci nimic, comanda o faci online si ti-o aduce curierul si ii dai banii ramburs si in functie de ce comenzi comenzi faci, ma refer la valoarea banilor poti primii seturi foarte frumoase si reduceri de pana la 70% si prietena mea la o comanda de peste 300 de lei primeste si 100 de lei din parte oriflame