| Deeiiutsa a întrebat:

Buna!
M`am facut reprezentant oriflame acum cateva minute.
Si as vrea sa stiu daca primesc catalogul gratuit acasa fara sa-l comand. Si daca primesc cadouri bonus pentru comenzi.
Multumesc anticipat.
Ofer fundita pentru cel mai de ajutor raspuns.

Răspuns Câştigător
| SweetyLovVe28 a răspuns:

Nu,nu primesti catalog gratuit fara sa dai comanda! Daca vrei catalog faci comanda. Cadourile le primesti cu ajutorul punctelor! Pe fiecare luna daca faci comanda primesti puncte pe atatea produse cumparate, si din punctele alea primesti un cadou: bijuteri, machiaje, cam lucruri din astea se dau, dar sunt foarte frumoase, verisoara mea luna trecuta a primit un ceas cu pietricele e super misto! happy FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| Dynamoo a răspuns:

Da mi se pare ca daca te-ai inscris prima data il primesti gratuit asta se intampla mereu, dar daca vrei mai multe cataloagee trebuie sa dai 4 lei bucata si daca faci vanzare de 500 lei la o singura comanda jumatate din bani i primesti tu sau daca nu iei obiecte din ei.

| Nistor_Bianca_1999 a răspuns:

Imi spui si mie, te rog cum pot sa devin reprezentant?