| nicole96 a întrebat:

M-am facut de curand reprezentant la Oriflame si as vrea sa stiu cum pot primi catalogul acasa. Ma refer daca pot sa il comand de pe site sau il primesc gratuit prin posta!

Răspuns Câştigător
| XoXo_8074 a răspuns:

Deci.daca tu dai comanda pe site il poti comanda acolo si soseste o data cu coletul. el costa in jur de 2-3 lei dar cred ca sti ca exista si catalog electronic care il poti vizualiza online si gratis pe sitewinking

(daca mai ai intrebari despre oriflame mi le poti trimite prin mesaj:*)

funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pai daca esti reprezentant Oriflame ar trebui sa ti le dea firma gratis ca sa poti arata produsele viitorilor clienti.
Cand ai devenit ceea ce spui n-ai intrebat?
asa ca nu te cred ca esti!

| K3mY a răspuns:

Il poti comanda de pe site.

| nicole96 explică:

Acum 2 zile