| pufoletedebomboana a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutorul vostru va rog frumos! Particip la un concurs si trebuie sa cant melodia aceasta " Lara Fabian - Je T'aime " doar ca este in franceza, iar eu nu am facut la scoala franceza si imi e foarte greu sa citesc cuvintele. Puteti sa imi scrieti cum se pronunta versurile va rog mult de tot!

Răspuns Câştigător
| oxxy05 a răspuns:

Unele cuvinte se pronunta mai ciudat si intr-un anume fel incat nu poti scrie:P. Se pronunta cu limba intre dinti si nu am putea cum sa-ti scriem aici sa iti poti da tu seama, insa intra aici:
http://translate.google.ro/
Posteaza toate versurile melodiei si in acelasi chenar unde ai pus versurie in dreapta jos este un difuzor micut, dai ep el si se va auzi o voce care va pronunta corect fiecare cuvant in parte. Alta solutie nu stiu sa iti dau. Va trebui sa te chinui putin dar merita sa incerci daca vrei sa obtii ceva.
Succes! :)

1 răspuns:
| roxanad a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo asculta aici melodia, si vei vedea cum se pronunta :)