| pufoletedebomboana a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutorul vostru va rog frumos! Particip la un concurs si trebuie sa cant melodia aceasta " Lara Fabian - Je T'aime " doar ca este in franceza, iar eu nu am facut la scoala franceza si imi e foarte greu sa citesc cuvintele. Puteti sa imi scrieti cum se pronunta versurile va rog mult de tot!

Răspuns Câştigător
| k1d0TeK a răspuns:

Hai sa-ti zic un mic secret fiiecare om invata melodile ascultand deci ascult-o de multe ori si canta si tu si sa vezi ca o inveti bft. si funda?

1 răspuns:
| Larysa13 a răspuns:

Aici ai regulile de pronuntie
http://www.cursurigratuite.ro/......untie.html

Succes!