| Pushing a întrebat:

Hei TPU am o intrebare pentru fetele care fac balet:pot sa devin balerina chiar daca nu am fost la cursuri de cand aveam 5 ani (adica as putea sa merg si la facultatea de coregrafie chiar daca nu am fost la vreun curs de balet )?

1 răspuns:
| AlexCristi97 a răspuns:

Baletul presupune o mobilitate foarte mare iar daca nu ai practicat de mica ceva care sa iti antreneze mobilitatea, nu vei mai reusi sa o obtii. (e imposibil dupa o anumita varsta deoarece ) In schimb te-ai putea face coregraf daca te intereseaza si crezi ca ti se potriveste.