| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultăți mai merită să faci în ziua de azi? Care sunt cele mai cerute pe piața muncii și care credeți că sunt inutile?
Fundă.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cele mai căutate sunt poli, medicină, litere cât timp alegi o limbă ca franceză, germană, limbi asiatice sau nordice și cam atât. destul de inutile mi se par științe politice, jurnalism, psihologie în funcție de noroc, mi se par foarte mulți absolvenți pentru cât de căutată e în România psihologia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate sunt utile daca iti place ce faci si nu le faci doar pentru diploma.