| kumika a întrebat:

Sunt a 8-a si as vrea sa intru la un liceu mate-info cu intensiv informatica. Stiti cumva daca trebuie sa dau un exzamen in plus pentru a demonstra ca pot fi la intensiv de informatica? Si ce licee bune imi recomandati, cu medie peste 9? Funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Eu sunt la intensiv informatica si nu a trebuit sa dau un test de info sau ceva in plus fata de testarile din vara, si licee peste 9 din Bucuresti... cantemir voda, ion creanga, Iulia hasdeu - toate 3 sunt colegii nationale big grin

1 răspuns:
| Jeican_Doru_1992 a răspuns:

De unde esti?