| catalinrap a întrebat:

Cine stie niste site-uri pe care as putea sa fiu dj si sa pun muzica rap si dubstep? Vreau sa incep sa lucrez in acest domeniu.Dau funda.THX::big grinDD

4 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Plug.dj

| DEVIL32 a răspuns:

Poti incerca pe http://www.eclipseradio.ro la sectiunea Vreau sa fiu DJ. Daca tu crezi ca te incadrezi cerintelor, lasa un mesaj la sectiunea Contact :)

| slayer112 a răspuns:

Site-uri nu cred ca sunt...dar iti poti creea tu un radio pe care sa il asculte ce'i din orasul tau unde tu esti dj :d... funda? happy