| fanezodo a întrebat:

Dacă nu intru la facultate la info. in ce alt domeniu sa ma reorientez? Tot așa pe la birou si salariu destul de bun.
Fara înjurături și așa va rog.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu sau fără facultate, nu am ințeles

| LPCTSTR a răspuns:

Medicina poate?
Sau farmacie.
Sau medicina legala.
Poate drept sau economie.

| Vikaa a răspuns (pentru LPCTSTR):

La medicina daca intra, iese carunt rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns (pentru Vikaa):

Tru, but not tru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Design

| cuvant a răspuns:

Dacă îți place informatica, mergi la o facultate mai puțin văzută dar tot în domeniul acesta.
Oricum tot munca individuala va conta. Facultatea nu îți va va garanta locul de munca și un salar bun. IT-ul nu e ușor și sunt mulți care fac facultatea dar se pierd apoi în timpul facultății.

| christine99 a răspuns:

Finante-Banci

| armiaso a răspuns (pentru christine99):

Finante-banci era la moda in anii 2000 cand salariile in banci erau mari, acum sunt mici si oricum in back office nu ai acces asa cu una cu doua iar ca "ofiter credite" sau cum se mai numeste acum nu e satisfacator.

| armiaso a răspuns:

Intrebarea este. ce ai fi capabil sa faci, sau. poate ce stii sa faci in urma liceului pe care l-ai facut?