| MadalinuskaIonuska a întrebat:

Deci este Paste maine e sambata si la 12 noapte trebuie sa merg la inviere! Am probleme cu imbracamintea ma gandeam sa imi iau niste pantaloni albastri stramti balerini negri si o bluza roz peste bluza un sacou mov este bine voi ce credeti fetelor?

Răspuns Câştigător
| valika2012 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi, dar ar fi mai bine sa imbraci un sacou de o culoare mai inchisa negru, violet, cafeniu...caci colorile mai inchise se asorteaza mai bine cu celelalte culori... parerea mea incearca!

6 răspunsuri:
| bxyismylife a răspuns:

Eu imi iau tot pantaloni albastri stramti, o bluza roz corai(somoniu asa.) si bascheti. Deasupra Cred ca o geaca de fas subtirica prin care nu intra vantul. S-ar putea sa-ti fie frig doar cu un sacou pentru ca la meteo au spus ca o sa ploua straight face

| Emilian601 a răspuns:

In locul vostru nu m-as agita asa de mult si-asa de Inviere ar trebui sa stam cu totii in biserica, nu sa facem din sarbatoare un prilej de a sta cu prietenii la o mica barfa in afara bisericii; ca sa zic asa pe oamenii care se duc pentru sarbatoare nu o sa-i intereseze cum esti imbracata dar pentru cei care vin la o barfa cu prietenii cu siguranta va conta (doar este un subiect de discutie nu-i asa?)

| Yoana a răspuns:

Da, e foarte ok!

| Memories a răspuns:

Eu credeam ca de Inviere te duci la Biserica pentru slujba sau sa iei lumina.
Crede-ma nu o sa se uite nimeni nu o sa dea atentie la imbracamintea ta ca iti iei pantaloni stramti sau largi etc
Si da imi poti da raspuns eronat :*

| AliiIlysm a răspuns:

Mi-e imi place, dar ai grija sa nu fi prea colorat imbracata! happy

| bxyismylife a răspuns (pentru AliiIlysm):

Orcum e noapte si nu se vede foarte bine oh go on