| Bizzle a întrebat:

Nu stiu prea bine ce sa aleg, armata sau medicina veterinara, imi sunt ok amandoua, dar am inteles ca la medicina veterinara trebuie fizica, iar eu sunt varza sad. Niste sfaturi?
[Imi cer scuze de categorie dar asta stiam ca e cea mai accesata]
FUNDA!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as spune sa fi asistenta medicala la oamenii dar na faci ce vrei, fizica nu-i asa grea e o materie frumoasa

| neutrino a răspuns:

La armata unde, ca ce?

| Mihaela1964 a răspuns:

Medicina veterinara, invata fizica, nu e chiar de speriat.

| Dana211 a răspuns:

Cine ti-a spus ca iti trebuie fizica la medicina veterinara? Nu are nicio treaba. Eu cunosc o gramada de persoane care sunt acolo si nu i-am auzit niciodata sa spuna asa ceva.

| Bizzle explică (pentru Dana211):

Da si eu m-am gandit ca ce treaba are, dar am vrut sa fiu sigur!

| scorpiaX a răspuns:

Eu as spune sa repeti la fizica si sa te faci veterinar. daca iti plac animalele iti urez mult noroc.

| iolkop777 a răspuns:

Daca iti e indiferent du-te pe armata...o sa ai mai multe sanse acolo happy