| Sapphire a întrebat:

Pentru cei ce sunt la medicina si stiu tematica de la chimie si fizica pentru admitere, pentru care ma sfatuiti sa optez? Care examen este mai usor? Scuze pentru postarea intrebarii la aceasta categorie. Mersi. happy

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Fox,
Nu cred ca un raspuns in favoarea uneia sau alteia dintre materii ti-ar fi de un real folos. De ce?---- pentru ca, fiecare individ poate sa fie pregatit mai bine la una dintre cele doua materii si in acest caz, despre materia unde este mai slab pregatit iti va spune ca este grea. Importanta este alegerea ta, personala, atunci cand ai de-a face cu o optiune!