| Ely2 a întrebat:

Stie cineva cam ce subiecte se dau la un concurs angajare asistent social? Si ce salarii au asistentii sociali?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Concursul nu este neapărat cu examen profesional, ci mai degrabă pe bază de cv, cu experiența profesională anterioară. Salarul, să nu te aștepți la minuni.

| gabicoo a răspuns:

Salariile sunt destul de bune! Dar că să ocupi un post trebuie să fii rudă cu primarul sau cu cineva din primărie. Mama lor la toți!

| dannyel86 a răspuns (pentru gabicoo):

Exact! laughing Asa voiam sa scriu si eu, dar credeam ca mai exista speranta in tara asta si doar ca exagerez eu pe tema respectiva. happy