| ScissorHands a întrebat:

Stie cineva daca slujba de fotograf/cameraman este bine platita? Si cam de ce nivel de studiu este nevoie?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaShinee a răspuns:

Hmm in general fotografii foarte buni nu au fost neaparat la o facultate sau un curs pe domeniu...dar sunt astfel de cursuri cam in orice oras happy, pe langa asta ai putea sa incerci o facultate de desing interior dar trebuie sa ai si talent la desen si ai putea sa combini desing + sa fi si fotograf ai scoate chiar bani frumos pe o munca frumoasa
Ca sa fi doar fotograf si sa fi acceptat undeva fa un set de fotografii din vacante cu peisaje sau nu-s orice iti place tie si apoii le poti depunde la o firma care se ocupa cu fotografierea modelelor sau la firme de turism care scot in fiecare luna si an un catalog de fotografii cu peisaje din tara sau afara happy

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Uite aici un site din care poti sa-ti faci o idee :
http://www.cursuricameraman.ro/....../index.php