| Iusty15 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva un loc de munca pentru elevi pe timp de vara?(baiat 16 ani Iasi)

3 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Eventual mergi pe la restaurante sa intrebi daca au nevoie de personal la bucatarie, la spalat vase. La varsta asta e cam greu sa-ti gasesti un alt loc de munca.

| Andi2003 a răspuns:

Nu exista

| RobertaMădălinaIoana a răspuns:

Nu cred că ai să găseşti ceva profesional. Personal la bucătărie, să speli vasele, nu cred că-ţi place. Eu, în timpul liber plimb căţei (inclusiv pe al meu) şi pot spune că-mi place, deoarece ador animalele. Tu ar trebui să faci ce-ţi placewinking Şi eu sunt din Iaşi.