| Criisu a întrebat:

Hei TPU, vreau sa urmez cursuri de actorie, chiar vreau sa invat ceva din asta, nu vreau sa imi pierd timpul si nici sa dau bani aiurea, asa ca inainte sa ma inscriu undeva, vreau sa cer parerea cat mai multor persoane pentru a fi sigura de alegere, cu cat mai multe pareri si cu cat mai multe variante, cu atat mai bine. Asa ca as vrea, daca stiti sau aveti cunostinte care ar fi cele mai bune "firme" care preda cursuri de actorie, din Bucuresti. Multumesc :*

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cursurile de actorie se fac in urma unor examene unde abilitatile si talentul tau sunt testate de profesorii de actorie.
In cazul acestei profesii doar talentul si inteligenta ta te vor face un actor bun, nu banii cheltuiti pe cursurile de actorie.