| vyvy20062 a întrebat:

tocmai am terminat liceul in vara si acum nu m-am inscris la o facultate, anul viitor vreau sa ma inscriu undeva.Am avut niste probleme si de aceea nu sa putut. Dar acum as vrea sa ma ajutati cu niste pareri si anume:vreau sa urmez niste cursuri de manichiura pedichiura.Am citit undeva ca au o durata de 2-3 luni si ca m-ar costa 4, 5 mil.As vrea sa imi dati niste adrese ceva sa pot eu sa ma documentez mult mai mult si apoi sa imi caut undeva sa invat meserie.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acuma...noi trebuie sa ghicim din ce oras esti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii maica, de unde esti ca sa stie lumea un' sa caute. Unde ai citit si in ce zona era treaba cu 2-3 luni, si 4, 5 mil. Daca stim te putem ajuta dar altfel...