| didoc a întrebat:

Hei! Vreau sa dau admiterea la facultatea UNATC din Bucuresti la sectia CINEMATOGRAFIE, FOTOGRAFIE, MEDIA (IMAGINE DE FILM ȘI TELEVIZIUNE) si doresc niste sfaturi legat de cum sa incep acest drum. Vreau sa fac meditatie dar nu cunosc pe nimeni in domeniul filmului. As fi recunoscatoare daca mi-ati putea oferi niste contacte.

1 răspuns:
| EugenShiAtat a răspuns:

Daca iti doresti aceasta meserie du-te personal si vorbeste dar dupa parerea mea ar fi bine in timpul liber sa mai faci cursuri de reprofilare alfel nu stiu daca o sa ai mereu un post de munca stabil.