| Emy4u92 a întrebat:

happy Ce parere aveti despre facultatea de teatru si televiziune din cadrul universitatii Babes-Bolyai din Cluj? M-ar interesa doar specialitatea Cinematografie, Fotografie, Media... si in ce consta admiterea mai exact? ca pe site scrie doar chestiuni generale care nu sunt prea convigatoare... Multumesc Anticipat big grin

1 răspuns:
| pytzy a răspuns:

Am un prieten care e acolo si mi a spus ca e putin cam incarcat orarul.in rest cica e ok. dai si u click pe link ul urmator ca sa vezi niste adidasi la super pret! fara vrajeala. http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=28996